Nocny Market 2020! Powrót warszawskiego króla street foodu!

Nocny Market 2020! Powrót warszawskiego króla street foodu!

Kochani w końcu dobre wiadomości w tym roku. Wraca król warszawskiego street foodu – Nocny Market ponownie będziemy mogli odwiedzić na Dworcu Głównym (Towarowa 3). Już od dwóch sezonów bardzo głośno mówiło się, ze to ostatni rok funkcjonowania tego fantastycznego miejskiego targu, jednak on wciąż wraca.

To jest moje totalnie ulubione miejsce na gastronomicznej mapie Warszawy! Najciekawsze i najpiękniejsze jest w nim to, że możesz tutaj spotkać tak szerokie spektrum ludzi. W godzinach popołudniowych wiele rodzin z dziećmi i trochę starszych osób, wieczorami młodych i szalonych warszawiaków. Obserwacja tej przemiany jest niesamowita.

Nocny wraca już za tydzień, będzie działał od piątku 26.06 aż do końca sezonu. W tym sezonie na pewno zobaczymy starych street foodowych ziomków, ale spodziewam się też miłych i smacznych debiutów. Organizatorzy ze względu na obecną sytuację pandemiczną przygotowali więcej stołów oraz wydzielili strefę chilloutu. Zapowiadane są też niespodzianki. Nie mogę się doczekać! Widzimy się w piątek!

Facebook Nocnego MarketuDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *