Gdzie na mecz w Warszawie? Mistrzostw świata 2022?

Gdzie na mecz w Warszawie? Mistrzostw świata 2022?

Dziś startuje mundial. Już o 17:00 w meczu otwarcia gospodarze turnieju (Katar) zmierzą się z Ekwadorem. Gdzie obejrzeć ten mecz? W jakim miejscu w Warszawie warto pójść na mecze Polaków? Wszystkie odpowiedzi znajdziecie w tym tekście.

Te mistrzostwa będą zupełnie inne niż wszystkie. Nie będzie otwartych stref kibica w wolnej przestrzeni. Za oknem pierwszy śnieg i minusowa temperatura, gdzie w takim razie obejrzeć mecze mistrzostw świata w Warszawie? Poniżej kilka mniej lub bardziej znanych lokalizacji, które zapewnią Wam dobrą atmosferę oglądania mistrzostw.

Uwaga Piwo – to miejsce w Fabryce Norblina przez cały czas trwania Mundialu będzie piłkarską bazą Foot Trucka. Będziecie mogli obejrzeć mecz i spotkać twórców jednego z najpopularniejszych piłkarskich kanałów na YouTube – Foot Truck (Łukasza Wiśniowskiego i Jakuba Polkowski). W Uwaga Piwo będziecie mogli zobaczyć na żywo wszystkie mecze mistrzostw napić się oryginalnego kraftowego piwa i cieszyć się dobrą atmosferą.

Wilcza Okocim Grill & Bar Beer Pub – to jedyny w Polsce oficjalny bar pod szyldem Okocim, znajdziecie tam niepowtarzalnym klimatem oraz amerykańską kuchnią BBQ. Pub stworzony został z myślą o osobach, które cenią sobie dobrą kuchnie, piwo oraz chcą w gronie znajomych i przyjaciół przeżywać emocje przy wydarzeniach sportowych transmitowanych na żywo.

 

Food Hall Elektrownia Powiśle – w Elektrowni Powiśle obejrzycie wszystkie mecze Polaków. Wydarzenie tutaj. Ta lokalizacja na pewno wyróżnia się dużą możliwością wyboru jedzenia oraz napitków. Dodatkowo przestrzeń powinna zapewnić Wam wyśmienitą atmosferę podczas zwycięstw Polaków (miejmy nadzieję).

Afera na szpitalnej – domowe jedzenie, tatar pierwsza klasa i luźna lufa. Jeśli takiego miejsca szukacie na mistrzostwa to idealnym adresem będzie Afera na szpitalnej. Kultowe miejsca dla wielu, dla niektórych nieodkryta ziemia. Na szpitalnej czekajcie na naprawdę mistrzowską atmosferę. Polecam!

Brooklyn Burger’s – tutaj w luźnej atmosferze i przy amerykańskim jedzeniu obejrzycie mecz w „strefie kibica Brooklyn Burger’s – całe wydarzenie tutaj . Lokal serwuje popularne amerykańskie dania, specjalizuje się jednak w burgerach, jak sama nazwa wskazuje. Do dyspozycji klientów będzie duży telebim oraz mniejsze telewizory. Miejsce godne polecenia ze względu na jedzenie oraz dostępność do telewizorów.

Gdzie na mecz w Warszawie? Mistrzostw świata 2022?

 

 

FOTO – Brooklyn Burger’s

To gdzie wybieracie się na mecz otwarcia? Gdzie zobaczycie mecze Polaków? Dawajcie znać w komentarzach czy nasze polecenia się Wam spodobały oraz jakie miejsca wybraliście.