Najlepszy brunch w Warszawie! Azyl dla zagubionych Warszawiaków – Koko&Roy

Najlepszy brunch w Warszawie! Azyl dla zagubionych Warszawiaków – Koko&Roy

Czy może być coś przyjemniejszego niż leniwe, sobotnie czy niedzielne przedpołudnie spędzone z przyjaciółmi, przy stole zastawionym pysznościami? To po prostu idealny plan na spędzenie weekendowego poranka. Moda na brunche cieszy się ostatnio coraz większym zainteresowaniem, a miejsc proponujących tę formę wizyt jest coraz więcej. Sprawiajmy sobie frajdę i czerpmy z tej mody jak najwięcej! Świetnym miejsce na taki weekendowy wypad  jest warszawski Koko&Roy. Restaurację znajdziecie na Wilczej 43.

Koko&Roy to jedno z pierwszych miejsc na gastronomicznej mapie Warszawy, gdzie znajdziemy „nowoczesną kuchnię amerykańską”. W restauracji poczujemy klimat Nowego Yorku, zjemy pyszne i nieoczywiste jedzenia, a dodatkowo przeniesiemy się na chwilę poza szarą rzeczywistość.

Brunch w Koko&Roy możemy zjeść w soboty i niedziele od godziny 10:30 do 16:30. W menu znajdziemy „klasyki” z gatunku tych „europejskich” oraz niestandardowe pozycje dla ciekawskich. Najbardziej intrygującymi propozycjami w Koko jest moim zdaniem Steak&Eggs (dwa jajka, stek roog, ziemniaki oraz sałatka) oraz Harlem-Style Chcken and Wafles czyli dwa kawałki chrupiącego kurczaka podane na maślanym gofrze wraz z syropem klonowym.

Najlepszy brunch w Warszawie! Azyl dla zagubionych Warszawiaków - Koko&Roy

Od takich dań można umrzeć, ale jak pyszna to będzie śmierć. Dla zmęczonych poprzednią nocą idealnym rozwiązaniem będzie Bloody Mary (sok pomidorowy, wódka, chrzan, tabasco, sos worcestershire, sok z limonki, sok z cytryny, sok z kaparów i przyprawy) – nie zrażajcie się smakiem tego drinka, to naprawdę Was uratuje!

Najlepszy brunch w Warszawie! Azyl dla zagubionych Warszawiaków - Koko&Roy

Koko&Roy to miejsce z mega klimatem i super jedzeniem. Podczas wizyty na Wilczej czuć coś zaskakującego, takie wewnętrzne ciepło i poczucie azylu dla zagubionych Warszawiaków. Jeśli chcecie zobaczyć jak będziecie się cieszyć z tych pyszności to wizualizacja poniżej:

Najlepszy brunch w Warszawie! Azyl dla zagubionych Warszawiaków - Koko&Roy


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *