Nieokreślona podróż z winem w ręku – Grono Mokotowska

Nieokreślona podróż z winem w ręku – Grono Mokotowska

Niewiele chwil w życiu daje tyle przyjemności i odprężenia, co spotkanie z przyjaciółmi przy kieliszku dobrze dobranego wina. W Warszawie takich miejsc jest coraz więcej, wśród tych świetnych i mniej cudownych, mam jedno wyjątkowe. To Grono na Mokotowskiej!

Od dawna marzyłem o miejscu, które będę traktował jak „swoje”. O lokalu, w którym poczuję się jak w odwiedzinach u starych, dobrych przyjaciół. Znalazłem! Wizyta w Grono to zawsze przyjemna i zaskakująca podróż, która zaczyna się niewinnie, a kończy niezobowiązującą satysfakcją. Na Mokotowskiej 54 ogarnie Cię obezwładniająca chęć poznawania, powrotu do klasycznych bukietów i do skosztowania kolejnej kropli wspaniałego trunku.

Nieokreślona podróż z winem w ręku – Grono Mokotowska

Wino to podróż, droga w mniej lub bardziej znane smaki i aromaty. Przy wielu wyborach tułamy się nie wiedząc w którym kierunku iść. W Grono wędrówka będzie przemyślana, choć obfitująca w niezwykłe przygody. Wszystko to dzięki pomocy wspaniałych i doświadczonych sommelierów. Często mówi się, że miejsca mają duszę – Grono bezapelacyjnie ją posiada. Jest ona złożona z cząstek osób tworzących ten lokal, dlatego to jeden z najwspanialszych adresów w Warszawie.

Nieokreślona podróż z winem w ręku – Grono Mokotowska

Grono to nowoczesna, ale kameralna „winiarnia”, w której poczujesz się wolny. Wnętrze to połączenie sklepu z winami i miejsca do jego degustacji. Lokal to otwarta przestrzeń ozdobiona nieregularnymi kształtami, które mają nawiązywać do winogronowych gron. Pastelowa, ceramiczna podłoga budzi ciekawość i nadaje nietuzinkowego charakteru. Uwagę przykuwają również motywy łuków, które nawiązują do kolebkowych piwnicznych sklepień.

Niebagatelną rolę w Grono odgrywa dobór win, których podstawą jest jakość. Selekcja oparta jest na panujących trendach, dlatego w Grono znajdziesz klasyczne pozycje oraz wina, o których nigdy wcześniej mogłeś nie słyszeć. To idealne miejsce na wiele okazji. Sprawdzajcie koniecznie!

W okresie świątecznym Grono prowadzi sprzedaż pięknych prezentów, które możecie skomponować indywidualnie. Znajdziecie tam pyszne słodkości, najlepsze wina, tematyczne książki i inne cudne rzeczy!

 

Grono_MokotowskaDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *